FELSEMİZ

insanların yaşamlarına mutluluk katmak, yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmak, bizim hem misyonumuz, hem de en büyük ilham kaynağımız. Özgün tasarımlarımızı, siz mutfak kullanıcılarının alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dayanıklı mutfakları hayata geçiriyoruz. Var olan gelişme ruhumuzla ve engin tecrübemizle düşlediklerinizi gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece size özgü olan ve size "evimdeyim" dedirten mutfakları yaratıyoruz. Başarı, deneyim ve birikim işidir...

Çağdecor mutfakları, ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1991 yılında kurulan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından üretilmektedir. Dekor Ahşap Ürünleri, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Dekor Ahşap Ürünleri, 2006 yılında Gebze tesislerini faaliyete geçirerek tüm üretimini üst düzey teknolojilerle yenilemiştir.

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir...

Çağdecor mutfakları, bugün Gebze'deki 30.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir. Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Dekor Ahşap, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir. Kullanılan üstün teknoloji ve uygulanan ERP sistemi ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi 25.000 mutfağa ulaşmıştır.

Çağdecor sınırların ötesinde... Çağdecor marka mutfak mobilyaları, hem Türkiye'nin seçkin inşaat projelerinde tercih edilmekte hem de Türkiye'nin her bölgesinde ve çok sayıda noktada hizmet veren yetkili satıcıları aracılığıyla kullanıcısıyla buluşmaktadır. Türkiye'nin en önemli mutfak markası olmasının yanı sıra, Çağdecor bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Artık sınırlarımızın ötesinde Orta ve Yakın Doğu'dan, Avrupa ve Amerika'ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde, sayıları her geçen gün artan yetkili satıcıları aracılığıyla müşterileriyle buluşmaktadır.

Mutfak bir tasarım ürünüdür... çağ decor mutfaklar; tasarımıyla, detaylarıyla, malzeme ve ürün kalitesiyle fark yaratmaktadır. Firmamız, bünyesindeki AR-GE ve ÜR-GE departmanlarıyla birlikte dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Türkiye'deki pek çok gelişmeye öncülük etmektedir. Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişleten çağdecor, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamını her geçen gün zenginleştirmektedir.

Test edilmiş kalite... Mutfak mobilyası yoğun kullanıma, su buharı, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmalı ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. çağ decor mutfakların malzeme seçimi, mutfaktaki kullanım koşulları altındaki direnç ve kullanım ömrüyle ilgili testlerden geçirilerek yapılmaktadır. Menteşe sistemlerinde 200.000 kez, çekmece sistemlerinde 100.000 kez açma kapama testleri, taşıyıcıların yük kapasitesi ile ilgili çalışmalar bu araştırmaların önemli örnekleridir. Kalitenin en önemli göstergesi ise uzun yıllardır Çağdecor mutfak kullanan müşterilerimizden ulaşan olumlu tepkiler ve teşekkürlerdir. Bugün artık ikinci kez Çağdecor mutfak satın alan müşterilerle ya da ikinci kuşak kullanıcılarla karşılaşıyor olmak mutfaklarımızın kalitesinin müşterilerimiz tarafından da test edildiğinin göstergesidir.

İdeal bir mutfak ideal bir ekip işidir...

İdeal bir mutfak öncelikle iyi bir tasarım ve yerleşim planlaması ile mümkündür. Sonra doğru ve kaliteli malzeme kullanımı, modern teknoloji ile sağlıklı koşullarda üretim, özenli bir sevkiyat, bilgili ve deneyimli ellerde doğru bir montaj sağlanmalıdır. İdeal bir mutfak için gereken her adımda, istenen kaliteye ulaşmak üzere insan faktörü ve başarılı bir ekip çalışması önemli rol oynar. Dekor Ahşap bu bilinçle kurulduğu günden bu yana insan kaynağına, bu paralelde bilgiye, deneyime ve yaratıcılığa gereken önemi vererek personelinin daima gelişim içinde olmasını sağlamıştır. Kalite için eğitim...

Yetkili satış noktalarımızda ürünü müşterilerimize tanıtan, onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımı ortaya koyan, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden mutfak tasarımcıları, birer mutfak uzmanı olmak üzere yetiştirilmektedir. Satış noktalarında görev alan tüm mutfak tasarımcılarının formasyonlarına ek olarak Çağdecor eğitim birimince hazırlanan eğitimlerle daha bilgili ve donanımlı olarak hizmet vermesi sağlanır. Çağdecor'da görev alan herkes büyük bir ekibin parçasıdır ve her çalışanın üstlendiği görevi mükemmel olarak sonuçlandırması aynı derecede önemlidir. Bu bilinçle oluşturulan iletişim ve bilgi ağıyla, düzenlenen dönemsel eğitimlerle ekibin her noktasında gereken iş kalitesi ve koşulların gerektirdiği gelişim sağlanmaktadır.

Copyright @ 2019 All Reserved. Çağ Dekor | Site By: Ezop Yayıncılık